Aktualności

Czytaj więcej

[Oficjalne Wyniki] I edycja BMW Mountain Tour!

11-02-2017

Na wstępie ślicznie dziękujemy za uczestnictwo. Cieszymy się, że byliście z nami. Pierwsza edycja dobiegła końca, już dziś zapraszamy za rok! Niebawem oficjalne podsumowanie, w następnym dniach pojawią się zdjęcia oraz w późniejszym terminie relacja wideo. Na teraz kończymy - udanego dnia, prezentujemy oficjalne wyniki!

Czytaj więcej

INFORMACJE ORGANIZACYJNE!

09-02-2017

Już w sobotę z samego rana widzimy się w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska! Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia.

Czytaj więcej

Zapisy w biurze zawodów

08-02-2017

Informujemy, że będzie istniała możliwość zakupienia pakietów startowych na miejscu w biurze zawodów (oznaczony kontener przy miasteczku BMW xDrive) w czwartek i piątek w godzinach 10:00-18:00 kwota 100 zł. W cenie pakietu całodniowy karnet narciarski.

Czytaj więcej

Portal skionline.pl Partnerem Medialnym wydarzenia!

27-01-2017

Z przyjemnością informujemy, że portal www.skionline.pl został oficjalnym partnerem BMW Mountain Tour - Przez szczyty Białki 2017.

Czytaj więcej

Testy najnowszych modeli Rossignol i Dynastar!

27-01-2017

Rossignol, partner BMW Mountain Tour zaprasza na testy sprzętu zimowego do Centrum Testowego.

Czytaj więcej

23 stycznia wystartują zapisy!

20-01-2017

Serdecznie zachęcamy do zapisów na pierwszą edycję BMW Mountain Tour - Przez szczyty Białki! Już 11 lutego spotkamy się na stokach Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. W cenie pakietu startowego organizatorzy zapewniają całodzienny karnet! Zapisy startują w najbliższy poniedziałek 23 stycznia!

Czytaj więcej

Future Folk wystąpi w strefie Apres-ski!

19-01-2017

Future Folk prezentuje nowoczesną wizję muzyki spod samych Tatr.
Podhalańska grupa w składzie: Stanisław Karpiel-Bułecka, Szymon Chyc-Magdzin (rdzenni zakopiańczycy) i Matt Kowalsky między tradycyjne góralskie instrumenty i melodie włożyli mnóstwo świdrującej zmysły elektroniki. Ostrej, ale tanecznej i wpadającej w ucho.

Czytaj więcej

BMW xDRIVE NA ŻYWO W KOTELNICY!

18-01-2017

Serdecznie zapraszamy do miasteczka BMW xDrive! Partner Tytularny BMW Mountain Tour przygotował nie lada atrakcję!